Зворотний дзвінок
Хищения грузов во время несанкционированных стоянок

Розкрадання вантажів під час несанкціонованих стоянок

 

На міжміських трасах регулярно відбуваються пограбування вантажних автомобілів. Такий транспорт представляє великий інтерес, оскільки навіть дешевий вантаж у великих кількостях (що вже казати про техніку і інших дорогих товарах) становить значну цінність.

У переважній більшості випадків крадіжка вантажу відбувається на неохоронюваних стоянках або під час несанкціонованої зупинки на узбіччі. Причина завжди одна - водій вирішив привласнити собі гроші, виділені на оплату паркування. Як уникнути таких випадків? Контроль вантажів за допомогою GPS допоможе повністю впоратися з цим завданням, встановивши стеження за вантажним автотранспортом.

Як здійснюється контроль вантажного автомобіля

Прилад визначає місце розташування автомобіля за сигналами із супутників і відправляє інформацію на сервер по мобільному Інтернету. Керівництво в будь-який момент може ознайомитися зі списком усіх зупинок, кожен запис в якому включає:

 • точне місце зупинки;
 • час початку стоянки;
 • час відновлення руху.

GPS-моніторинг при перевезеннях особливих вантажів дійсно ефективний, оскільки має надійний захист від злому і проблем з мережею: при відсутності підключення до Інтернету, дані зберігаються в пам'яті пристрою і відправляються при відновленні з'єднання.

Переваги використання супутникового моніторингу

 • ви швидко дізнаєтесь, якщо водій зупинився на стихійній парковці;
 • ви будете миттєво проінформовані про припинення руху або відхід з маршруту;
 • водій не зможе приховати від вас поїздки по своїх справах на службовому транспорті.

Ефективність GPS-контролю

Такі системи використовують всі великі логістичні компанії, а GPS-моніторинг при перевезеннях особливих вантажів давно став стандартом і для малого бізнесу. Після установки устаткування і введення серйозних штрафів за порушення інструкцій керівництва, всі водії починають:

 • користуватися тільки заздалегідь обумовленими стоянками;
 • їздити строго за встановленим маршрутом;
 • пересуватися по нормальному графіку.

Під час нападу або викрадення, поліції вдається моментально затримати автомобіль з вантажем майже в 100% випадків. Це можливо завдяки тому, що контроль вантажного транспорту дозволяє керівництву, ознайомившись з даними GPS, оперативно відреагувати на подію.

GPS-моніторинг - це вигода, а не додаткові витрати

Звичайно, ймовірність екстрених подій варто враховувати завжди. Але контроль вантажів за допомогою GPS гарантовано допоможе збільшити бюджет і в штатних ситуаціях.

Стеження за вантажним автотранспортом дозволить вам бути впевненими в тому, що:

 • кошти, виділені на платну парковку, йдуть на забезпечення безпеки вантажу;
 • гроші на пальне і саме паливо витрачаються за призначенням;
 • ресурс вантажного автомобіля не витрачається на несанкціоновані поїздки.

Неможливо зробити компанію успішною, не знаючи, на що витрачається її бюджет. Замовте системи GPS-моніторингу у компанії "GPS контроль", і ви не тільки зможете здійснювати контроль стану вантажів в реальному часі, а й будете готові оперативно вжити заходів в екстреній ситуації!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: